Masáže

Klasická regenerační a sportovní masáž

Je jednou z nejpoužívanějších masáží. Dokáže ulevit od bolesti a předejít vážnějším stavům, Zlepšuje krevní a látkovou výměnu a rozproudí lymfatický systém. Uvolňuje napětí ve svalech. Napomáhá regeneraci sil po práci či sportu. Přispívá k rychlému odstranění únavy, uklidňuje a osvěžuje.

Mohu nabídnout masáž relaxační, při které klient usíná nebo je v příjemné hladině alfa, zklidňuje se nervová soustava a svaly se regenerují. Nebo masáž tonizující, s energičtějšími hmaty, která připraví na aktivní den.

Indická antistresová masáž hlavy

Patří mezi masáže dobré nálady a dokonale odplavuje stres. Dokáže pomoci při bolestech hlavy způsobených stresem, zmírňuje oční napětí a uvolňuje ztuhlost krku a ramen. Po masáži se budete cítit velmi uvolněně a veškeré starosti budou ty tam.

Indická masáž hlavy zahrnuje také masáž šíje, oblasti ramen, krku a v neposlední řadě také masáž hlavy a obličeje. Proceduru provádím v poloze v sedě přes oděv.

Breussova masáž

Je přímá masáž páteře kdy se jemnými a klidnými hmaty vtírá třezalkový olej do oblasi páteře a jejího okolí. Dochází při ní k naprostému uvolnění mysli a těla. Součástí terapie je i závěrečné přiložení tepelného obkladu a relaxace. Masáž je vhodná v případě bolestí v oblasti páteře, při ztuhnutí svalstva páteře, pro degenerované plotýnky a při psychických a duševních blokádách.


Bambusová masáž

Bambusová masáž je velice účinná a příjemná procedura. Při terapii se používám nahřáté bambusové tyče různých velikostí určených pro dané partie těla. Bambusová masáž stimuluje, odstraňuje stres, uvolňuje spasmy, uvolňuje energetické blokády, stimuluje krevní a lymfatický oběh.
Bambusová masáž může být velmi jemná, relaxační, na druhou stranu i intenzivní a stimulující. Každému na míru.

Kineziotejping

Je způsobem terapie zdravotních problémů nejen pohybového aparátu, založený na aktivaci autoreparačních procesů organismu a útlumu bolesti, za pomoci elastických textilních lepících pásek.

© 2021 Jeníček M., Branice
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky